בניית לוח זמנים לפרויקט – לקבל את המפתחות בזמן

הרבה מאוד גורמים מעורבים בבניית בית, החל מאנשי מקצוע שונים ועד להתנהלות מול הרשויות. לכן, לא די בכך שכל איש מקצוע יבצע את תפקידו על הצד הטוב ביותר – יש צורך בתיאום בין כל הפונקציות השונות אחרת יהיה כאוס מוחלט.

בניית לוח זמנים לפרויקט כולל בתוכו את התיאום הנדרש וכן הצבת מטרות אשר מקלות ומייעלות את התהליך כולו. בניית לוח זמנים לפרויקט על ידי מפקח הבנייה מסמנת מטרות משנה לכל איש מקצוע אשר מאפשרות לשלוט בתכנון הבנייה.

חברתנו תדאג להכניס אתכם לדירה בסדר הנכון ובזמן הנכון ואם ישנה חריגה מסויימת בזמן אנו נדאג לאכיפה, או שבכלל ניתן אישור על בניית הבית מהרשויות, מונע מפקח הבנייה מצבים אלו ויוצר סדר הגיוני של עבודה. איש מקצוע זה מבצע את תפקידו על סמך היכרותו את השטח ואת הזמנים הדרושים.

עמידה במטרות

חברת בובליל נדל”ן בניהולו של דודי בובליל – פקח בנייה מן המנוסים בארץ, מתמחה בליווי פרויקטי בנייה במסגרתם היא מבצעת בניית לוח זמנים לפרויקט, שכירת אנשי המקצוע השונים, תיאום מול הרשויות וקבלת ההיתרים הנחוצים, תשלומים ועריכת חוזים.

החברה מתנהלת במקצועיות רבה תוך שימת דגש על בטיחות ועל התנהלות תקינה לכל אורך הדרך. מטרתה העיקרית של בניית לוח זמנים לפרויקט היא לוודא כי הלקוח יקבל בסיומה של הבנייה את הדירה החדשה או המשופצת בזמן, תוך עמידה בדרישותיו הראשוניות.

לכן, עורך דודי בובליל סיורים בשטח הבנייה באופן קבוע בכדי לפקח עליה ולמנוע ליקויי בנייה או בעיות אחרות אשר עשויות להביא לעיכובים ולאי עמידה בזמנים.