ביקורת מבנים – להיכנס לבית חדש ברגל ימין

המון גורמים מעורבים בתהליך בנייה או שיפוץ יסודי – אנשי מקצוע שונים, הרשויות, קבלנים, וכמובן – הלקוחות והדיירים שמעוניינים להיכנס לדירות חדשות או משופצות ולשדרג את איכות חייהם. מסיבה זאת, חיוני לשכור את שירותיה של חברה המבצעת ביקורת מבנים שתלווה את העבודה מתחילתה ועד סופה, ובעיקר לקראת מסירת המפתחות לדיירים.

ביקורת מבנים היא שם כללי לבדיקות רבות שנעשות בכל הקשור לווידוא כי הפרויקט מושלם מבחינת שלבי הבנייה השונים, ציפיות הלקוח, בטיחות ואיכות החומרים וגימור.

ללא ביקורת מבנים יתכנו פערים גדולים מאוד בין התכניות הראשוניות לבין התוצאה הסופית, וגרוע מכך – קיומם של ליקויים אשר לא התגלו בזמן ועשויים לעכב ולשבש את סיומה של הבנייה.

שמירה על בטיחות

חברת בובליל נדל”ן מתמחה בביצוע ביקורת מבנים תוך שמירה על סטנדרט פיקוח גבוה במיוחד אשר מתמקד בזיהוי מקדים של בעיות וליקויים אשר בהמשך עלולים להביא לסכנה של ממש.

בדיקות רטיבות, ציות לנהליי עבודה ופעילות על פי אישורים בלבד מבטאים את ההתנהלות המקצועית של החברה אשר מעניקה ראש שקט ללקוחותיה.

בכדי לבצע ביקורת מבנים על הצד הטוב ביותר יש “לדגום” וללוות את תהליך הבנייה לכל אורכו, תוך התמקדות בפרטים הקטנים ביותר של כל הגורמים המעורבים.

מדובר על הגורם הסמכותי והמקצועי ביותר אשר מייצג את האינטרסים של הלקוח. ביקורת זאת יכולה להיערך גם במסגרת מבנים ישנים יותר, אשר זקוקים לפעולה יסודית שתבטיח את איכות החיים של הדיירים.

חשוב לנו לציין שביקורת מבנים מגיעה בשלב של אחרי שלוקחים את הדירה מהקבלן.